ابروهایتان را با صابون ابرو مایع جذاب تر کنید

اصطلاح «ابروهای صابونی» را دیده‌اید که در آموزش‌های آرایش از تأثیرگذاران و متخصصان زیبایی به طور یکسان استفاده شده است؟ پیشنهاد ما به شما صابون ابرو مایع برای انجام این نوع آرایش ابرو است.

در حالی که برخی از این عبارت برای توصیف ظاهر ابرو به خودی خود استفاده می کنند، “ابروهای صابونی” در واقع به یک روش خاص آرایش ابرو اشاره دارد.

این دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: استفاده از صابون نواری به جای ژل ابرو. اگرچه احمقانه به نظر می رسد، بسیاری از هنرمندان آرایش صابون را به دلیل نگه داشتن قوی تر روی مو، سادگی و مقرون به صرفه بودن، صابون را به آرایش ابرو ترجیح می دهند.

صابون ابرو مایع

به‌عنوان مثال، لیندا هالبرگ، آرایشگر سوئدی را در نظر بگیرید، که یکی از محبوب‌ترین آموزش‌های ابرو صابون در YouTube را دارد و در جوامع زیبایی به خاطر قوس‌های قوی‌اش شناخته شده است.

او به Allure می گوید که نگه داشتن ابروها در جای خود با صابون همیشه یک تکنیک رایج در بین هنرمندان آرایش بوده است، اما رونق رسانه های اجتماعی آن را در حدود سال 2016 به جریان اصلی تبدیل کرد و از آن زمان تاکنون از بین نرفته است.

او می‌گوید: «امروزه همه گرایش‌های جدید بسیار سریع انتخاب می‌شوند؛ این دیوانه‌کننده است. اما اکنون که ابروهای پر و پف دار رایج هستند، صابون ساده ترین راه برای دستیابی به ظاهر است، به خصوص اگر ذاتاً ابروهای کرکی ندارید.

رابین ایوانز، هنرمند ابرو، همچنین افزایش اخیر ابروهای صابونی را مدیون نکته ای از آرایشگر ریحانا، پریسیلا اونو، می داند که در سال 2018 در فضای مجازی منتشر شد.

اونو در آن زمان گفت: «این یک ترفند قدیمی آرایشگر است. “چون همه وسواس به پیشانی تحریریه دارند.”

میگس کیهیل، هنرمند آرایش و خالق محتوا، می‌بیند که ابروهای صابونی به روند خود ادامه می‌دهند، تا حدی به این دلیل که این مدل به شما امکان می‌دهد واقعاً با موهایی که دارید کار کنید.

او می‌گوید: «شما در حال دستکاری ابرو (موها) هستید تا بزرگ‌تر و نرم‌تر به نظر برسید. و ابروهای صابونی حتی پیشانی شما را کوتاه می‌کنند و این باعث می‌شود که حجم ابروها تقریباً دو برابر شود.

این روند همچنین به شما امکان می دهد بسته به حال و هوای خود طبیعی تر و ظریف تر یا دراماتیک تر رفتار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.