استفاده از گلدان های پلاستیکی در باغبانی

هر پروژه چشم انداز متفاوت است. با این حال، اگر کاشت بخشی از آن است، یک مخرج مشترک وجود دارد: گلدان پلاستیکی نشایی.
معمولاً سیاه، اینها ظروفی هستند که گیاهان در آن قرار دارند رشد کرده و حمل می شود و بعد از نصب دور انداخته می شود.
پذیرش و استفاده از گلدان پلاستیکی گلخانه ای کارآمدی را تسهیل کرده است تولید و حمل و نقل و کمک قابل توجهی به رشد صنعت محوطه سازی
پروژه های تکمیل شده، با این حال، تعداد زیادی مورد استفاده را به همراه دارد گلدان ها هر سال، تولید بهمن از باغبانی زباله های پلاستیکی که مدیریت آن دشوار است.
گزینه ها شامل استفاده مجدد اغلب پرهزینه و غیرعملی در یک آگهی تجاری مقیاس بازیافت در صورتی که یک مرکز وجود داشته باشد که آنها را بپذیرد. سوزاندن در صورت وجود آن ظرفیت؛ یا اگر همه چیز شکست بخورد.
دفن در محل دفن زباله اگر پایداری نیازمند یک بسته است حلقه، به طوری که مواد برای تولید گلدان پلاستیکی چهارگوش می تواند به طور بی پایان دوباره مورد استفاده قرار می گیرد، سپس به آن هدف حیاتی دست می یابد روش های موجود بعید به نظر می رسد.
ویژگی های گلدان های پلاستیکی مانند به عنوان دوام، انعطاف پذیری، تنوع اندازه و شکل و کم هزینه، 1 همراه با تغییرات در بازارهای کالاهای بازیافتی، منجر به تجمع گلدان های پلاستیکی می شود.
طراحان منظر تشخیص می دهند که ما غیر مستقیم هستیم مصرف کنندگان این گلدان پلاستیکی مستطیلی رنگی، از طریق پروژه های ما، و بنابراین به تداوم تقاضا برای این محصولات کمک می کند.

را کمیته پایداری انجمن حرفه ای طراحان منظر (APLD) می خواهند این را بفهمند دامنه مشکل چند تا از این گلدان های پلاستیکی هستند در ایالات متحده و کانادا ساخته و استفاده می شود؟

منابع:

  1. PLASTIC POTS AND THE GREEN INDUSTRY
 • تبلیغات: 
  1. مرکباتی که باعث پوکی استخوان می شود!
  2. راه های کمک به تولید چند برابر محصولات در کارخانجات بزرگ
  3. ساخت طناب پلاستیکی با کاکتوس!!
  4. ماجرای رشته پلویی که باعث گشایش بخت پسرک شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.