با خرید روفرشی 6 متری مخمل به مریخ سفر کنید

منطقی است که قبل از دعوت از افراد، ظاهر خانه خود و روفرشی 6 متری مخمل را بهبود ببخشید، اما مجبور هستید بعد از آن با قالیشویی تماس بگیرید ، چیزی است که می خواهید از آن اجتناب کنید.

از آنجایی که تعطیلات به سرعت نزدیک می شود و همه آنها حول محور غذا هستند و اگر قصد دارید از مهمانان برای یک مهمانی میزبانی کنید، به خواندن نکاتی در مورد محافظت از فرش و مبلمان خود در طول جشن ادامه دهید.

از فرش ها و مبلمان خود با پوشاندن آنها با پرتاب های تزئینی، روکش های نصب شده و فرش های منطقه در طول مهمانی محافظت کنید.

می توانید از پرتاب ها و روکش های مناسب روی مبلمان خود استفاده کنید و از مناطق پرتردد فرش شده با فرش های محوطه محافظت کنید.

اگر میهمان نوشیدنی، شراب یا غذا بریزد، این کار از لکه شدن فرش شما جلوگیری می کند. این اقدام پیشگیرانه در مقایسه با هزینه تعویض فرش یا روکش کردن مبلمان نیاز به سرمایه گذاری اندکی دارد.

برای جلوگیری از ورود مهمانان سرگردان به هر اتاق از خانه، ایجاد مناطق “ورود نشوید” بی ادبانه نیست. این یک روش هوشمندانه برای محافظت از مبلمان شما است. 

جایگزین دیگر این است که مهمانی خود را در فضای باز، در زیرزمین مبله یا گاراژ خود میزبانی کنید. مهمانان شما مطمئناً متوجه می شوند که چرا می خواهید در طول مهمانی برخی از مناطق را ممنوع نگه دارید.

چند اقدام اضافی وجود دارد که می توانید برای محافظت از فرش و اثاثه یا لوازم داخلی خود در هنگام پذیرایی از مهمانان انجام دهید. با فراهم کردن سطوح ایمن فراوان شروع کنید که افراد بتوانند لیوان ها و بشقاب های خود را روی آن قرار دهند.

زیرا بدون میز کافی، مهمانان شما غذا و نوشیدنی را روی هر سطح موجود می گذارند و احتمال ریزش را بیشتر می کند. در نهایت، برای کمک به جلوگیری از تصادفات و لکه‌ها، گذرگاه‌های منظمی از منطقه مهمانی ایجاد کنید تا بشقاب‌ها و نوشیدنی‌های رها شده را جمع‌آوری کنید و زباله‌ها را دور بریزید.

 باور کنید، تنها چند اقدام پیشگیرانه ساده به جای دو بار شستشوی فرش ، قبل و بعد از مهمانی، باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.