جک بادی ماشین سنگین که موسیقی پخش می کند

بالابر ماشین بادی یا جک بادی ماشین سنگین همان چیزی است که هنگام گیر کردن در شن، گل و برف دقیقاً به آن نیاز دارید. در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید زیرا با خیال راحت ماشین شما را در چند ثانیه بالا می برد!

استفاده از آن ساده است و به خودروی شما آسیبی نمی رساند. ابزاری ضروری که باید در مواقع اضطراری داخل ماشین خود داشته باشید.

استفاده از هوای خروجی خودرو به کیسه هوا و حفظ فشار معین. فشار موجود در کیسه هوا به نیروی بالابر شاسی خودرو به طور مساوی توزیع می شود که باعث راحتی بالا بردن خودرو می شود.

دارای لایه های محافظ سه گانه هم برای قسمت جک بالا و هم قسمت پایین و محافظ دوگانه برای بدنه.

با خیال راحت وسیله نقلیه خود را در مدت زمان کوتاهی بلند کنید.

استفاده ساده و بسیار کارآمد بدون خطر آسیب رساندن به وسیله نقلیه شما.

جک

سازندگان نیز تغییرات متعددی دارند. 2.5 تن جک برای بلند کردن وسایل نقلیه سبک با وزن مربوطه تا 50 سانتی متر طراحی شده است.

این مدل دارای 60 سانتی متر قطر پایین و 40 سانتی متر سکوی کار بالایی است.

3 تن. این مدل برای SUV های سبک و SUV ها مناسب برای استفاده در برف، یخ، خاک بکر طراحی شده است.

حداکثر ارتفاع بالابر 65 سانتی متر، قطر در پایین 65 سانتی متر و در بالا 45 سانتی متر است.

3.5 تن قدیمی ترین مدل در خط. ارتفاع بالابری به 90 سانتی متر می رسد و پایه با قطر 75 سانتی متر حداکثر پایداری را در سطوح لغزنده فراهم می کند ، هنگام گیر کردن در گل و برف به تکیه گاه تبدیل می شود.

دلیل اصلی پایین بودن جک های SLON نسبت به جک های هوایی این است که چگالی مواد تنها 850 گرم در متر مربع است. پایین تر است، و این به طور قابل توجهی سایش را تسریع می کند، احتمال پارگی را تحت تأثیر عوامل خارجی افزایش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.