خرید لوله پلی اتیلن 2 اینچ بوکان موجب ثروتمند شدن مرد فقیر شد

از زمان معرفی لوله پلی اتیلن 2 اینچ بوکان برای لوله‌های تحت فشار، پیشرفت‌های مستمری برای پاسخگویی به تقاضاهای بالاتر در مورد عملکرد آنها و گسترش پنجره کاربرد آنها فراتر از محدوده اصلی آنها، عمدتاً بر اساس فرمول‌های رزینی جدید، انجام شده است.

امروز، ما همچنان به افزایش محدودیت ها برای ارائه بهتر ادامه می دهیم، لوله HDPE در چندین بازار در آمریکای شمالی موقعیت غالب دارد: توزیع گاز طبیعی، پچ نفت، معدن، دفن زباله و زمین گرمایی.

پس چرا سهم بازار آب و فاضلاب شهری پلی اتیلن بسیار کمتر از این صنایع دیگر است؟ صنعت پلی اتیلن چگونه در رشد موفق بوده است، یک برنامه فنی برای ارائه شواهد در مورد مناسب بودن لوله های پلی اتیلن و سیستم های اتصالات برای توزیع گاز سوخت هیدروژن انجام شده است.

اصل اساسی ارزیابی مواد به شکل لوله و در نظر گرفتن عملکرد لوله و سیستم های اتصال جوشی بوده است، PP-R (پلی پروپیلن کوپلیمر شده تصادفی) به طور گسترده در سیستم های آب سرد و گرم استفاده می شود.

با این حال، لوله های استاندارد PP-R دارای معایبی مانند ضریب انبساط حرارتی در دمای بالا، مقاومت ضربه ای ناکافی بریدگی، و مقاومت در برابر دما و فشار پایین هستند.

در کمون روستایی آیت بایود، مراکش، دو روستا از دورافتاده‌ترین روستاهای این منطقه، ایلگیلودا و ایزگوارن، با کمبود آب زندگی می‌کنند، لوله HDPE می تواند نسبتاً به راحتی در حین دستکاری در محل خراشیده شود، که به ویژه برای خطوط لوله دریایی صادق است. 

زنان و کودکان برای تامین آب مورد نیاز خود، روزانه چندین کیلومتر تا نزدیکترین چشمه پیاده روی می کنند و اغلب در روز چندین بار. در نتیجه کودکان نمی توانند به مدرسه بروند.

نصب لوله دریایی خراشیده با روش خم S خطر دارد و معمولاً روش های تعمیر انجام می شود. در حال حاضر هیچ استانداردی برای تعریف روش تعمیر وجود ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.