دختری به خاطر خریدن ظروف مسی در مشهد دست به خودکشی زد

اما اینجا جایی است که من به آن رسیده ام: ظروف مسی در مشهد یک فلز منحصر به فرد است.

من از هر کسی که آماده است دعوت می کنم که سعی کند به فیزیک پیشرفته تر وارد شود تا ببیند آیا نمی تواند به پاسخ قطعی تر از آنچه قبلاً وجود دارد بیابد، خواص منحصر به فردی که باعث می شود برخی از ماهرانه ترین و کارآمدترین ظروف در آشپزخانه باشند.

گزینه‌های دیگر، از جمله آلومینیوم ساده و فولاد ضد زنگ با هسته آلومینیومی ضخیم، می‌توانند از بسیاری جهات، اما شاید نه در همه موارد، با مس رقابت کنند (یا به آن نزدیک شوند).

مس مطمئناً در قیمت تمام شده ضرر می کند، اما اگر ظاهر برای شما مهم باشد، با ظاهر بسیار عالی برنده می شود، بنابراین آیا به ظروف مسی نیاز دارید؟

نه، فقط شخصی که رانندگی می کند به یک ماشین اسپرت (یا هر ماشین بسیار گران قیمت دیگری) نیاز ندارد. من 15 سال است که به عنوان آشپز حرفه ای در رستوران ها و رسانه های غذایی کار می کنم و به ندرت از مس استفاده کرده ام.

اکثر آشپزهای حرفه ای به ندرت از مس استفاده می کنند، و شما می توانید بدون اینکه آن را بردارید، چیزهای عالی بپزید، اما آیا باید از مس اجتناب کرد؟ خیر، بیشتر از یک علاقه مندان به خودرو نباید از خرید یک خودروی اسپورت خودداری کند.

اگر یک ماشین اسپرت می‌خواهید، اگر دوست دارید تجربه رانندگی با یک ماشین اسپرت را داشته باشید، اگر می‌توانید هزینه کنید و مایلید برای یک ماشین اسپرت هزینه کنید، بله، مطمئناً برای خود یک ماشین اسپرت تهیه کنید!

می‌خواهم اضافه کنم که من شخصاً یک تابه مسی خوش‌ساخت را به عنوان یک شیء زیبایی در آشپزخانه می‌دانم، مانند یک قطعه چدن قدیمی، و این کیفیت زیبایی‌شناختی می‌تواند به خودی خود دارای ارزش باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.