دیوید بکام چرم مصنوعی سوزنی را به عروسش هدیه داد

تولیدکنندگان چرم مصنوعی سوزنی PU یا PVC را به منسوجات پایه زیرین متصل می کنند. فرآیندهای مختلفی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد، اما معمولاً شامل ذوب پلاستیک و پوشاندن آن بر روی پارچه پایه است.

برش و آماده سازی پارچه هنگامی که پلاستیک به پارچه زیرین چسبانده شد، به شکل و اندازه دلخواه برش داده می شود. در بیشتر موارد، چرم مصنوعی به صورت نوارهای بلند در کنار حیاط به فروش می رسد.

فرآیند مورد استفاده برای ساخت چرم تقلبی با پایه گیاهی تا حدودی با مراحلی که در بالا توضیح دادیم متفاوت است، اما هر شرکتی که در حال حاضر این ماده را تولید می کند، روش تولید اختصاصی خود را دارد. اگر ساکن انگلستان هستید، طیف گسترده ای از پارچه های چرم مصنوعی را برای ایالات متحده و سایر نقاط جهان از اینجا و اینجا خریداری کنید.

چگونه از پارچه چرم مصنوعی استفاده می شود؟ پارچه چرم مصنوعی چگونه استفاده می شود چرم مصنوعی جایگزین مستقیم چرم است و بنابراین برای همان کاربردهایی که از چرم طبیعی استفاده می شود استفاده می شود.

به عنوان مثال، اثاثه یا لوازم داخلی یکی از رایج ترین کاربردهای چرم مصنوعی است. مبل‌ها، صندلی‌های ماشین، صندلی‌ها و میزهای قهوه‌خوری معمولاً دارای روکش‌های چرم مصنوعی هستند و از این ماده در انواع خاصی از دیوارکوب‌ها نیز استفاده می‌شود.

در دنیای پوشاک و لوازم جانبی، چرم مصنوعی معمولا در کیف های دستی، کفش، چکمه، دستکش و کلاه استفاده می شود. این ماده در لباس های بیرونی مانند ژاکت نیز محبوب است، اما در برابر عناصر و چرم طبیعی مقاومت نمی کند. نمونه های دیگر از کاربردهای چرم مصنوعی عبارتند از: چمدان، کیف، بند ساعت، قاب گوشی هوشمند و کیف دوربین.

تولیدکنندگان ممکن است از طیف گسترده ای از فرآیندهای تولید مختلف برای ساخت چرم مصنوعی استفاده کنند. به عنوان مثال، Presstoff با پردازش خمیر کاغذ با نوع خاصی از رزین ساخته می شود که دوام بیشتری برای این ماده گیاهی فراهم می کند.

با این حال، این واقعیت که این جایگزین چرمی در شرایط مرطوب از هم جدا می‌شود و نمی‌تواند مقدار قابل توجهی خمش را تحمل کند، از لحاظ تاریخی از تولید گسترده Presstoff جلوگیری کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.