عروسی با خوردن پیاز سرخ شده عسلی داماد را از ازدواج منصرف کرد

پیاز سرخ شده عسلی یکی از بهترین سبزیجات برای رشد در شمال تگزاس است.

اگر برای اولین بار است که آنها را پرورش می دهید یا در گذشته برای رشد موفقیت آمیز آنها تلاش کرده اید، این راهنمای گام به گام از کارشناسان مدرسه باغ دالاس به شما آموزش می دهد که چگونه پیازهای عظیم را در حیاط خلوت خود پرورش دهید.

چند تکنیک ساده

پیاز از خانواده سوسن یکی از مفیدترین و همه کاره ترین سبزیجاتی است که می توان در خانه پرورش داد. پیاز سنگ بنای تقریباً هر غذای جهانی است، همچنین پیاز نیروگاه های تغذیه ای است که منبع عالی ویتامین C، ویتامین B6، بیوتین، کروم و فیبر رژیمی است.

به علاوه، مطالعات بالینی نشان می دهد که پیاز می تواند قند خون را به اندازه داروهای تجویزی کاهش دهد.

جدا از اهمیت تغذیه ای، پیاز باید بخشی از هر باغ سبزی تگزاس شمالی باشد زیرا رشد آن بسیار آسان است!

پیازها که نسبتاً عاری از فشار آفات و بیماری هستند، به حداقل نگهداری در طول فصل رشد نیاز دارند و در تابستان به اندازه کافی زود بالغ می شوند تا در زمان برداشت پاییزه با محصول دیگری جایگزین شوند.

برای رشد پیازهای بزرگ، پیاز را در معرض آفتاب مستقیم (حداقل 8 ساعت در روز) و خاک سست و حاصلخیز قرار دهید. خاک های سنگین و فشرده مانند ما در بسیاری از مناطق شمال تگزاس باید با مواد مغذی و مواد آلی اصلاح شوند تا پیاز با موفقیت رشد کنند.

برای بسترهای داخل زمین، قبل از کاشت، از کمپوست و شیل منبسط شده استفاده کنید. برای تخت های مرتفع بهترین گزینه برای پیاز تخت های جدید را با مخلوط 50/50 خاک سطحی و کمپوست پر کنید.

(به خاطر داشته باشید که تخت‌های بلند شده جدید گاهی در اولین فصل رشد با مشکلات باروری مواجه می‌شوند.)طول روز در تابستان تگزاس شمالی هرگز به تعداد ساعات مورد نیاز برای پیاز یک روز طولانی نمی رسد.

اگر پیاز روز طولانی را در اینجا بکارید، فقط به رشد برگها ادامه می دهد و هرگز پیاز تولید نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.