مرکز عرضه بالنگ خشک با شرایط ویژه

مرکز عرضه بالنگ خشک این محصول را با شرایط ویژه به فروش می رساند، جهت اطلاع از شرایط به مرکز عرضه و فروش این محصول مراجعه نمایید.

یکی از محبوب ترین محصولات خوراکی بین ما ایرانی ها میوه خشک شده مانند آلو، شلیل، انجیر، سیب و … هستند. یکی از میوه هایی که خشک شده ی آن بسیار پر طرفدار است را می توان میوه ی بالنگ نام برد.

در بسیاری از موارد حتی از خشک شده ی این محصول هم برای تهیه ی مربا استفاده می شود. در این مطلب ما سعی می کنیم به معرفی و بررسی خواص میوه ی بالنگ و نحوه ی تهیه ی بالنگ خشک بپردازیم.

معرفی میوه ی بالنگ

میوه ی بالنگ محصولی است پر خاصیت از خانواده ی مرکبات. در کتب قدیمی از این میوه ایرانی با نام اترنج هم یاد کرده اند. این میوه محصول درختچه هایی با ارتفاع یک تا دو متر است که بیشتر در اقلیم گرم و مرطوب و یا معتدل و مرطوب رشد می کند. شاید برایتان جالب باشد که علاوه بر میوه ی بالنگ می توان از پوست و برگ آن هم در مصارف گوناگون استفاده کرد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

مرکز عرضه بالنگ خشک

فواید میوه ی بالنگ

جالب ترین نکته راجع به این محصول خاصیت ضد سم آن است؛ میوه ی بالنگ توانایی رفع سم های عقرب و مار را دارد.

از دیگر فواید این محصول می توان به خاصیت های مختلف پوست آن از جمله تقویت کبد، قلب، معده و احشاء اشاره کرد. لازم به ذکر است که پوست این محصول را معمولا به صورت مربا شده مصرف می کنند. بالنگ همینطور توانایی برطرف کردن اسهال، آرامش بخش، رفع خون ریزی لثه و … را هم دارد.

تولید بالنگ خشک در ایران

بالنگ خشک شده از راه های مختلفی در کشور تولید می شود. یکی از راه های آن تولید خانگی محصول است که در نسبت های مختلفی انجام می گیرد و به صورت مصرف خانگی و یا فروش انجام می گیرد.

راه دیگر خشک کردن این محصول کارگاه های مخصوص این کار است که این محصول را به صورت عمده تولید و در بازار توزیع می کنند.

مرکز عرضه بالنگ خشک

مرکز عرضه بالنگ خشک در ایران

مرکز عرضه بالنگ خشک را می توان یکی از مطمئن ترین راه های تولید این محصول به شمار آورد. اگر به دنبال خرید فله ای این محصول هستید ما به شما مراجعه به مراکز عرضه و فروش بالنگ را پیشنهاد می کنیم.

خرید بالنگ خشک

این محصول را می توانید از راه های مختلفی تهیه کنید، از جمله:

  • فروشگاه های خشکبار
  • سایت های خرید اینترنتی
  • مراکز پخش و فروش این محصول
  • خرید مستقیم از کارگاه های تولیدی

مرکز عرضه بالنگ خشک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.