پالت پلاستیکی ابزار موجب از نجات یافتن یک فرد مبتلا به سرطان خون شد

پالت پلاستیکی ابزار از bekuplast از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است. آنها پایدار، انعطاف پذیر، بهداشتی و بادوام هستند. طیف محصولات bekuplast شامل پالت های صنعتی، پالت های یورو، پالت های سنگین، پالت های اتاق تمیز، پالت های پلاستیکی رسانای ESD و سایر محلول های خاص می باشد.

bekuplast بسته به ظرفیت بار مورد نیاز، طیف گسترده ای از پالت ها را برای کاربردهای متوسط یا سنگین ارائه می دهد. بسته به مدل، از بین پوشش های پایه مختلف و لبه های ضد لغزش نیز انتخاب خود را دارید. البته می‌توانید پالت‌های ما را در رنگ‌های خاص و با برچسب‌های تکی مانند چاپ صفحه یا حکاکی سفارش دهید. ما خوشحال خواهیم شد که به شما توصیه کنیم!

دلایل زیادی برای استفاده از پالت پلاستیکی وجود دارد. پالت های پلاستیکی عمر مفید قابل توجهی نسبت به پالت های چوبی دارند. آنها می توانند چندین بار استفاده شوند و بنابراین نیاز به تعویض کمتری دارند.

برخلاف پالت‌های چوبی، پالت‌های پلاستیکی خطر بیرون زدگی میخ‌ها یا خرده‌های چوبی را که می‌تواند به کارکنان آسیب برساند یا به کالاها آسیب برساند، ندارد.

خواص بهداشتی پالت های پلاستیکی نیز بی نظیر است: آنها عاری از کپک، قارچ و باکتری می مانند و سطح صاف پلاستیک تمیز کردن آنها را بسیار آسان می کند. این باعث می شود پالت های پلاستیکی برای استفاده در مناطق حساس بهداشتی مانند صنایع غذایی یا دارویی مناسب باشند.

پالت های پلاستیکی نیز اغلب به عنوان پالت های صادراتی مورد استفاده قرار می گیرند. برخلاف پالت های چوبی، آلوده به آفت کش ها نیستند و برای صادرات نیازی به بخور ندارند و مدارک گمرکی با هزینه و نیروی کار را ارائه می کنند.

به عنوان یک قاعده، پالت های پلاستیکی دارای وزن خالص کمتری نسبت به پالت های چوبی مشابه هستند. علاوه بر این، وزن آنها خنثی است، زیرا، بر خلاف پالت های چوبی، وقتی در فضای باز نگهداری می شوند، آب را جذب نمی کنند.

استفاده از پالت های پلاستیکی به دلایل مختلفی سازگار با محیط زیست است: پالت های پلاستیکی را می توان از مواد بازیافتی نیز تهیه کرد. عمر آنها بیشتر از پالت های چوبی است و در پایان چرخه عمرشان قابل بازیافت هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.