پسری که با شیلنگ برزنتی پارس تحدید می شد

امروزه، بیشتر شیلنگ های برزنتی آتش نشانی از یک لوله لاستیکی نیتریل ساخته می‌شوند که به‌جای بوم شلنگ آتش‌نشانی پنبه‌ای که در گذشته استفاده می‌شد، با یک ژاکت پارچه‌ای پلی‌استر بافته شده عایق می‌شود.

با این حال، شیلنگ برزنتی پارس آتش نشانی را می توان بر اساس معیارهایی مانند مواد شیلنگ برزنتی آتش نشانی، ضخامت و روش ساخت به روش های مختلفی طبقه بندی کرد. ما چندین نوع شیلنگ آتش نشانی را ارائه می دهیم که با مواد مختلف ساخته شده اند و دارای ویژگی های خاص هستند.

شیلنگ های برزنتی آتش نشانی تک ژاکت تنها دارای یک لایه پارچه پلی استر تابیده شده است که شیلنگ برزنتی لاستیکی داخلی را می پوشاند. این نوع شلنگ برای استفاده دوره ای یا موقت و نگهداری طولانی مدت مناسب تر است. این معمولاً مقرون به صرفه ترین گزینه از سه نوع شیلنگ اصلی است.

دو ژاکت پلی استر بافته شده که لوله لاستیکی یک شیلنگ برزنتی آتش نشانی دولایه را می پوشانند، فشار بالاتری را ارائه می دهند و برای مقاومت در برابر قالب، کپک و سایش درمان می شوند. شلنگ آتش نشانی دو ژاکت به طور متوسط دو برابر عمر مفید شلنگ آتش نشانی تک ژاکت را ارائه می دهد.

شیلنگ برزنتی آتش نشانی با پوشش لاستیکی برای مقاومت در برابر ازن، اکسیداسیون و اکثر محصولات شیمیایی نفتی ساخته شده است. لوله لاستیکی نیتریل با یک تقویت کننده 100٪ نخ مصنوعی پوشیده شده است که با ساختار “از طریق بافت” طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که شیلنگ در معرض سوخت، روغن و اکثر مواد شیمیایی با غلظت کم تقسیم نمی شود.

آتش نشانان می توانند شلنگی را در دریاچه قرار دهند و آب را پمپاژ کنند، اما اگر آن را با شلنگ جمع شونده امتحان کنند، فشار طبیعی بالای شیلنگ باعث فرو ریختن آن می شود. در اینجا به یک شیلنگ برزنتی آتش‌نشانی پارچه‌ای غیرقابل جمع شدن نیاز است تا هنگام پایین آمدن در آب شکل خود را حفظ کند. مطمئن نیستید که کدام ماده یا پارچه شلنگ آتش نشانی برای محیط کار شما مناسب است؟ ما می توانیم کمک کنیم. امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.